Všeobecné oprávnění č.VO-R/16/08.2005-28
ZRUŠENO - nově platí Všeobecné oprávnění č.VO-R/16/05.2020-6
Všeobecné oprávnění č. VO-R/16/08.2005-28 k využívání radiových kmitočtů a k provozování zařízení provozovaných společně na určených kmitočtech v pásmech 27 MHz až 450 MHz
Český telekomunikační úřad
Se sídlem Sokolovská 219, Praha 9
Poštovní přihrádka 02, 225 02 Praha 025
Praha 27. července 2005
Čj. 30270/2005-613
k využívání radiových kmitočtů a k provozování zařízení provozovaných společně na určených kmitočtech v pásmech 27 MHz až 450 MHz.
Článek 1
Úvodní ustanovení
Podmínky provozování přístrojů 1), 2) vztahující se na využívání rádiových kmitočtů a provozování vysílacích rádiových zařízení malého výkonu provozovaných společně na určených kmitočtech v pásmu 27 MHz až 450 MHz (dále jen "stanice") fyzickými nebo právnickými osobami stanoví zákon a toto všeobecné oprávnění podle §10 odst. 1 zákona.
Článek 2
Konkrétní podmínky
Konkrétní podmínky týkající se §10 odst. 1 písm. n) zákona jsou:
a. stanici lze provozovat bez individuálního oprávnění k využívání rádiových kmitočtů;
b. technické parametry stanic jsou:
| a | 27,905; 27,915 MHz | 1 W e.r.p. | 8,5 kHz | pouze přenos dat | |
| b | 27,975; 27,985; 27,995 MHz | 100 mW e.r.p. | 8,5 kHz | pouze přenos dat | |
| c | 34,050; 34,075; 34,150; 34,175 MHz | 1 W e.r.p. | 16 kHz | ||
| d | 45,050; 45,075; 45,100; 45,125; 45,150; 45,175 MHz | 1 W e.r.p. | 16 kHz | 31. 12. 2010 | |
| e | 57,225; 57,250; 57,275; 57,300 MHz | 10 mW e.r.p. | 16 kHz | pouze přenos dat | |
| f | 77,025; 77,050; 77,075; 77,100; 77,725; 78,000; 81,725; 81,750 MHz | 1 W e.r.p. | 16 kHz | ||
| g | 87,430; 87,470 MHz | 500 mW e.r.p. | 14 kHz | pouze přenos dat | |
| h | 149,125; 149,250; 155,725; 156,150 MHz | 500 mW e.r.p. | 16 kHz | pouze přenos dat | |
| i | 172,650; 172,950; 172,975 MHz | 5 W e.r.p. | 10 kHz | ||
| i1 | 172,650; 172,950; 172,975 MHz | 5 W e.r.p. | 16 kHz | 31. 12. 2010 | |
| j | 172,725; 173,050 MHz | 1 W e.r.p. | 10 kHz | ||
| j1 | 172,725; 173,050 MHz | 1 W e.r.p. | 16 kHz | 31. 12. 2010 | |
| k | 305,825; 305,875 MHz | 500 mW e.r.p. | 16 kHz | pouze přenos dat | 31. 12. 2005 |
| l | 448,070; 448,170 MHz | 500 mW e.r.p. | 14 kHz | pouze přenos dat | |
| m | 448,490; 448,570; 448,610 MHz | 5 W e.r.p. | 14 kHz | ||
| n | 449,770; 449,810 MHz | 1 W e.r.p. | 14 kHz |