Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
CETTRA, s. r. o. Menu

Vaše radiostanice je tak spolehlivá, jak spolehlivá je baterie, která ji napájí

Ujistěte se, že je opravdu spolehlivá.

Pokud vaše baterie nefunguje, nemůžete pracovat ani vy.

Na výrobní lince nebo u jednotky hasičů, na místě dopravní nehody nebo na staveništi. Tam všude se spoléháte na radiostanici, která funguje nepřetržitě. Radiostanici, která se nezastaví když spadne, nerozbije se i když je vystavena otřesům, neselže i když ji zasáhne statická elektřina.
Ať už jste součástí integrovaného záchranného systému, nebo pracujete v soukromém podnikání, víte že baterie do vysílaček, které nevydrží každodenní nástrahy reálného světa, nejsou výhodnou koupí.
Protože když se nečekaně vybije baterie vysílačky a vysílačka přestane fungovat, nemůžete dělat svou práci. Je jasné, že nepřetržitá komunikace je nezbytná pro podnikání a nesmírně důležitá pro řešení krizových situací. Neexistuje žádný prostor pro chyby a žádný prostor pro poruchy. A my víme, že ostatní výrobci baterií pro radiostanice neposkytují to, co Motorola. Vysoce spolehlivé, vysoce výkonné baterie, které jsou prokazatelně odolné. Po mnoho let, po mnoha testech.

Radiostanice Motorola a baterie Motorola fungují optimálně spolu. Tak jsou navrženy.

Na rozdíl od baterií jiných značek jsou baterie Motorola jsou navrženy a vyvinuty jako nedílná součást radiostanic Motorola. Žádná jiná baterie z druhovýroby nemůže nabídnout takovou jistotu a kompatibilitu s radiostanicemi Motorola. Baterie Motorola vyvíjí, vyrábí a testuje podle přísných specifikací, aby bylo jisté, že vydrží i ty nejnepříznivější podmínky provozu. Takže si uživatel může být jistý, že jeho radiostanice bude spolehlivě fungovat i ve chvíli kdy ji nejvíce potřebuje.

Motorola nabízí také ATEX baterie, které jsou schválené pro použití s ATEX radiostanicemi Motorola určenými pro použití ve výbušných prostředích.

Pokročilá technologie IMPRES™ pro baterie a nabíjení
Vedle standardních baterií pro radiostanice Motorola nabízí také jedinečný systém "inteligentní energie" IMPRES. Tato jedinečná technologie baterií zajišťuje adaptivní rekondici a také zobrazení infomace o konci životnosti. Baterie můžete bezpečně ponechat v nabíječi IMPRES, aniž by došlo k jejich poškození, a udržovat je tak stále plně nabité. Můžete si tak být jisti, že vaše baterie a tím také vaše radiostanice je připravena k práci, právě když ji potřebujete.
Baterie a nabíječky Motorola IMPRES také umožňují implementaci průmyslové technologie IMPRES Battery Fleet Management System. Jedná se o softwarovou aplikaci, která umožňuje získat bezprecedentní sběr a analýzu dat, která vám umožní lépe spravovat stav a kondici vašich baterií IMPRES.

 

Jaká je anatomie odolné baterie?

Každá součást baterie Motorola je konstruována jako odolná skrz naskrz počínaje prémiovými nabíjecími články, přes distanční prvky a materiály tlumící nárazy až po odolný plastový kryt z polykarbonátu. Dokonce i klip na opasek je navržen tak, aby při pádu baterie tlumil nárazy. Nakonec je výroba baterie dokončena pomocí nejmodernějšího počítačem řízeného montážního zařízení.
To vše Motorola dělá proto, aby uživatelům zajistila baterii, která bude fungovat i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Každá baterie Motorola je navržena a vyrobena tak, aby splňovala požadavky našich náročných standardů.
Zde se dozvíte, proč baterie Motorola předčí ostatní:

Prémiové články
Motorola používá pouze nabíjecí články prémiové kvality, takže získáte vyšší kapacitu, delší životnost a širší teplotní rozsah (od -30 °C do 60 °C). Nabíjecí články s jednotnými parametry jsou tak kvalitně vyrobené, že se můžete spolehnout na stejně vysokou energii, vysoký počet nabíjecích cyklů a dlouhou životnost a to u každé baterie.

Flex měděné vodiče
Na rozdíl od tenkých drátků používaných pro vnitřní propojení baterií různých značek používá Motorola pro spojení mezi jednotlivými komponenty baterií plošné spoje na flex vodiči a tím se baterie stává spolehlivější. Při pádu radiostanice tak baterie Motorola snesou větší sílu nárazu.

Tlumící výstelka absorbující nárazy
Pro ochranu nabíjecích článků a obvodů Motorola používá v bateriích materiály pohlcující nárazy. Tlumením nárazů a vibrací uvnitř baterie jsou tak snižovány negativní účinky náhlých nárazů. Jiné značky, které byly testovány, výstelky nepoužívají, což může znamenat, že se jejich baterie při pádu snadněji poškodí.

Odolný polykarbonátový plast
Motorola pro kryty baterií používá pouze polykarbonátový plast pro optimální ochranu a výkon. Pouzdra baterií jsou pevná, robustní a navržena tak, aby se při pádu ohýbala a nepraskala.