Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
CETTRA, s. r. o. Menu

Digitální řešení Motorola MOTOTRBO™ IP Site Connect

Motorola IP Site Connect

Digitální řešení Motorola IP Site Connect používá standardní IP síť (jako je i internet) pro zvětšení pokrytí vašeho digitálního komunikačního systému Motorola MOTOTRBO™ ať je kdekoliv. Můžete snadno radiostanicemi komunikovat mezi geograficky vzdálenými místy ve městech, státech nebo zemích.
Můžete vytvořit radiový systém s rozsáhlým pokrytím a automaticky přecházet z jedné oblasti pokrytí do druhé bez nutnosti provést ruční změnu nastavení koncové stanice. Nebo můžete rozšířit pokrytí na jednom místě, například ve výškové budově, která obsahuje fyzické bariéry. Řešení MOTOTRBO™ IP Site Connect vám umožní rozšířit možnosti hlasové a datové komunikace vašich zaměstnanců nad úroveň, kterou radiové spojení v minulosti dosahovalo. To znamená výrazné zlepšení služeb uživatelům a zvýšení produktivity.

Rozsáhlé pokrytí
Pomocí standardní IP sítě lze připojit až 15 lokalit (repeaterů). Lokality mohou být od sebe značně vzdálené - v různých městech nebo dokonce v různých zemích, což vám umožní komunikovat přes hranice a zajistit spojení mezi všemi vašimi zaměstnanci.

Cenově výhodná implementace
Není nutné investovat do pořízení další infrastruktury, jako je např. systémová řídicí jednotka, protože komunikace je zajišťována prostřednictvím jednotlivých repeaterů. Pro každou lokalitu je pak potřeba pouze provozní kmitočet a propojení IP sítí.

Plná podpora hlasových a datových služeb
Každý repeater podporuje hlasové a datové služby a může být vybaven aplikacemi od rozsáhlé komunity vývojářů.

Snadná údržba, modernizace a rozšíření
Pomocí nástroje RDAC (Repeater Diagnostics And Control), můžete vzdáleně přistupovat ke všem lokalitám (repeaterům) za účelem diagnostiky a údržby. Přidání nové lokality je snadné: stačí instalovat nový repeater a připojit jej do IP sítě.

Postupná migrace
Konvenční radiový systém je možné snadno upgradovat s růstem firmy na systém IP Site Connect. Kapacitu systému systém MOTOTRBO™ IP Site Connect je pak možné zvýšit upgradem na Linked Capacity Plus nebo Connect Plus je snadný upgrade z běžného rádiového systému pro jedno pracoviště a s růstem firmy je snadné dále upgradovat IP Site Connect na řešení MOTOTRBO™ s propojenými kanály, jako je Linked Capacity Plus nebo Connect Plus. Vaše investice do radiového systému jsou v bezpečí.